reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość budżetowa > Sprawozdawczość > Sprawozdawczość budżetowa > Samorządowe Zakłady Budżetowe mogą składać e-sprawozdania finansowe

Samorządowe Zakłady Budżetowe mogą składać e-sprawozdania finansowe

Od 1 lipca 2020 r. Samorządowe Zakłady Budżetowe mogą sporządzać, podpisywać i składać sprawozdania finansowe elektronicznie w przygotowanej przez Ministerstwo Finansów aplikacji „e-Sprawozdania Finansowe”.

Samorządowe zakłady budżetowe jako jednostki wykonujące zadania własne samorządu terytorialnego mają możliwość sporządzania, podpisywania i składania w formie elektronicznej sprawozdań finansowych w bezpłatnej aplikacji e-Sprawozdania Finansowe, dostępnej na Portalu Podatkowym MF.

Oferta specjalna: Pakiet książek – Nowa matryca stawek VAT Towary i Usługi z programem INFORLEX PKWiU + CN, stawki VAT i WIS na 2 m-ce

Usługa tworzenia i wysyłania do Szefa KAS sprawozdań w tej aplikacji, cieszy się coraz większą popularnością. Na atrakcyjność usługi wpływa m.in. to, że przy użyciu aplikacji sprawozdania finansowe mogą także sporządzać firmy składające swoje sprawozdania do KRS. Dzięki aplikacji sprawozdania z KRS mogą być przeglądane w przystępnej dla użytkowników formie.

To kolejny krok w kierunku cyfryzacji usług administracji publicznej.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Ministerstwo Finansów

Zdjęcia

Samorządowe Zakłady Budżetowe mogą składać e-sprawozdania finansowe /fot. Shutterstock
Samorządowe Zakłady Budżetowe mogą składać e-sprawozdania finansowe /fot. Shutterstock

CIT 2021. Komentarz199.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Kadry i płace 2020

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

URLOPY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Siarkiewicz

Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwijaniu sprzedaży i inicjowaniu nowych kierunków rozwoju oraz transformacji biznesu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama