| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość budżetowa > Wiadomości > Spotkanie audytorów wewnętrznych w Ministerstwie Finansów

Spotkanie audytorów wewnętrznych w Ministerstwie Finansów

Departament Polityki Wydatkowej Ministerstwa Finansów informuje, że kolejne spotkanie audytorów wewnętrznych jednostek sektora finansów publicznych odbędzie się 28 sierpnia 2014 r. w godz. od 12.00 do 14.00 w gmachu Ministerstwa Finansów (sala 4440 A). Zgłoszenia można przesyłać tylko do piątku 22 sierpnia 2014 r.

Temat spotkania „Wdrożenie systemu ocen zewnętrznych audytu wewnętrznego w formie walidacji w jednostkach w dziale administracji rządowej -  sprawiedliwość"  przedstawią prelegenci: Pani Justyna Marszałek, kierująca Samodzielnym Stanowiskiem do spraw Audytu Wewnętrznego w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Pan Marek Januszczyk, audytor wewnętrzny w Sądzie Okręgowym w Białymstoku.

W celu zgłoszenia się na spotkanie należy pobrać arkusz zgłoszenia, a następnie wypełniony przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 22 sierpnia 2014 r. pocztą elektroniczną na adres: monika.kos@mofnet.gov.pl .

Tytuł wiadomości elektronicznej kierowanej do Departamentu Audytu Sektora Finansów Publicznych, zawierającej arkusz zgłoszenia, powinien być sformułowany w następujący sposób: „SpotkanieAW_28082014_nazwa_jednostki".

Terminowe przesłanie arkusza zgłoszenia pozwoli na zakwalifikowanie uczestników do udziału w spotkaniu. W przypadku większej liczby chętnych o zakwalifikowaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie o zakwalifikowaniu na spotkanie lub jego braku zostanie przesłane do zainteresowanych drogą elektroniczną.

Podyskutuj o tym na naszym FORUM

Deregulacja zawodów księgowych i finansowych w 2014r. - PDF

Leasing - Raport INFOR - PDF

W przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu konieczne jest jak najszybsze poinformowanie Departamentu Polityki Wydatkowej w celu umożliwienia udziału innym zainteresowanym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które nie poinformują o braku możliwości uczestniczenia w spotkaniu i nie wezmą w nim udziału, nie zostaną zakwalifikowane do udziału w następnym spotkaniu.

Organizatorzy nie pokrywają kosztów noclegu i delegacji służbowych (dojazdu do miejsca spotkania i wyżywienia).

Pytania związane z ww. spotkaniem proszę kierować do Pani Moniki Kos, Departament Polityki Wydatkowej, tel. (22) 694-52-80.

Arkusz zgłoszenia

Program spotkania

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

Pracownicy służby zdrowia

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

ANGIELSKI DLA KSIĘGOWYCH

Eksperci portalu infor.pl

Milena Wilczak

Właścicielka biura rachunkowego Account Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »