reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość budżetowa > Wiadomości > Spotkanie audytorów wewnętrznych w Ministerstwie Finansów

Spotkanie audytorów wewnętrznych w Ministerstwie Finansów

Departament Polityki Wydatkowej Ministerstwa Finansów informuje, że kolejne spotkanie audytorów wewnętrznych jednostek sektora finansów publicznych odbędzie się 28 sierpnia 2014 r. w godz. od 12.00 do 14.00 w gmachu Ministerstwa Finansów (sala 4440 A). Zgłoszenia można przesyłać tylko do piątku 22 sierpnia 2014 r.

Temat spotkania „Wdrożenie systemu ocen zewnętrznych audytu wewnętrznego w formie walidacji w jednostkach w dziale administracji rządowej -  sprawiedliwość"  przedstawią prelegenci: Pani Justyna Marszałek, kierująca Samodzielnym Stanowiskiem do spraw Audytu Wewnętrznego w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Pan Marek Januszczyk, audytor wewnętrzny w Sądzie Okręgowym w Białymstoku.

W celu zgłoszenia się na spotkanie należy pobrać arkusz zgłoszenia, a następnie wypełniony przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 22 sierpnia 2014 r. pocztą elektroniczną na adres: monika.kos@mofnet.gov.pl .

Tytuł wiadomości elektronicznej kierowanej do Departamentu Audytu Sektora Finansów Publicznych, zawierającej arkusz zgłoszenia, powinien być sformułowany w następujący sposób: „SpotkanieAW_28082014_nazwa_jednostki".

Terminowe przesłanie arkusza zgłoszenia pozwoli na zakwalifikowanie uczestników do udziału w spotkaniu. W przypadku większej liczby chętnych o zakwalifikowaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie o zakwalifikowaniu na spotkanie lub jego braku zostanie przesłane do zainteresowanych drogą elektroniczną.

Podyskutuj o tym na naszym FORUM

Deregulacja zawodów księgowych i finansowych w 2014r. - PDF

Leasing - Raport INFOR - PDF

W przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu konieczne jest jak najszybsze poinformowanie Departamentu Polityki Wydatkowej w celu umożliwienia udziału innym zainteresowanym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które nie poinformują o braku możliwości uczestniczenia w spotkaniu i nie wezmą w nim udziału, nie zostaną zakwalifikowane do udziału w następnym spotkaniu.

Organizatorzy nie pokrywają kosztów noclegu i delegacji służbowych (dojazdu do miejsca spotkania i wyżywienia).

Pytania związane z ww. spotkaniem proszę kierować do Pani Moniki Kos, Departament Polityki Wydatkowej, tel. (22) 694-52-80.

Arkusz zgłoszenia

Program spotkania

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Kadry i płace 2021

reklama

Ostatnio na forum

reklama

URLOPY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

TC Concept

Firma doradcza

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama